معاونت آموزشی

معرفی فعالیت‌های آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان

جهاد دانشگاهی با برخورداری از ظرفیت‌های آموزشی گسترده در سراسر کشور قادر به ارائه خدمات آموزشی به جامعه و تامین نیازهای آموزشی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی در سطح کشور است. آموزش‌های جهاد دانشگاهی با شعار «آموزش، تحول، نوآوری» و با هدف توسعه منابع انسانی و متناسب سازی قابلیت‌های تخصصی افراد با دگرگونی و تحولات علمی، اقتصادی و فرهنگی کشور بنیان نهاده شده تا در سایه آن کارآیی لازم برای پذیرش و ایفای موثر وظایف اجتماعی و شغلی کسب گردد.

در این راستا توجه ویژه به آموزش‌های کوتاه مدت از جایگاهی ویژه در میان فعالیت‌های جهاد دانشگاهی برخوردار است که این فعالیت‌ها به دو گروه آموزش‌های تخصصی و عمومی تقسیم می‌شوند.

همچنین آموزش‌های ضمن خدمت کارکنان نیز مد نظر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قرار دارد که این آموزش‌ها هم در دو گروه تخصصی و عمومی و در ۷ رشته برگزار می‌شوند که در ادامه به سرفصل‌های کلی دوره‌های هر کدام از این ۷ گرایش اشاره می‌گردد.

مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خوزستان تاکنون دوره‌های آموزشی بسیاری را برای ادارات و سازمان‌های استان برگزار کرده است که از این جمله می‌توان به دوره‌های ضمن خدمت کارکنان سازمان‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نهاد کتابخانه‌های عمومی، بانک سپه، هلال احمر، کمیته امداد امام خمینی(ره)، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان نظام مهندسی و شهرداری‌های خوزستان اشاره کرد.

همچنین با توجه به نامه شماره ۳۸۱۳/۹۳/۲۲۵ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری به تاریخ ۲۵/۳/۱۳۹۳ جهاددانشگاهی مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دولت را دریافت نموده است و بر این اساس جهاد دانشگاهی خوزستان مجری بخش قابل توجهی از طرح‌های آموزشی ضمن خدمت استانداری خوزستان می‌باشد.

Untitled

دوره‌های آزاد مرکز آموزش جهاد دانشگاهی نیز از دیرباز مورد توجه مردم خوزستان بوده است و تاکنون هزاران نفر در دوره‌های کامپیوتر، زبان انگلیسی، آموزش‌های پزشکی، فنی و مهندسی، هنری و علوم انسانی این مرکز شرکت کرده و گواهی‌نامه معتبر دریافت کرده‌اند.

از این رو و باتوجه به ضرورت تقویت دانش و مهارت اقشار مختلف جامعه به خصوص جوانان، معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قصد دارد با گسترش دوره‌های آموزش کوتاه مدت خود زمینه ارتقای سطح علمی کارکنان و متقاضیان ورود به بازارهای کار را در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم سازد.

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی خوزستان آمادگی دارد دوره‌های آموزشی مورد نیاز ادارات و سازمان‌ها را تدوین و اجرا نماید.

لینک های مرتبط

کاربران

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

جستجو

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد