اخبار

همکاری جهاد دانشگاهی خوزستان با وزارت ورزش در طرح "سرباز مهارت"

کارشناس وزارت ورزش و جوانان با اشاره به همکاری با جهاد دانشگاهی در طرح سرباز مهارت، گفت: مدارکی که این سازمان به سربازها پس از دوران آموزشی اعطا می‌کند معتبر است و همه سازمان‌های کشور نیز این مدارک را قبول دارند.

ادامه مطلب
مدیرعامل سد عنوان کرد

توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاد دانشگاهی خوزستان

مدیرعامل سد شهید عباسپور با بیان اینکه در زمینه همکاری با جهاددانشگاهی خوزستان، آینده خوبی را متصور هستم، گفت: امیدوار هستیم با توجه به ظرفیت جهاددانشگاهی، ساخت محصولاتی همچون رزین‌های ژنراتور و مواد عایق آن، ساخت کارت‌های الکترونیکی و ساخت فیلتراسیون را در دستور کار قرار دهیم.

ادامه مطلب
استاندار خوزستان در غرفه جهاددانشگاهی خوزستان عنوان کرد:

لزوم استفاده از ظرفیت‌های دانشگاهی جهت حل مشکلات کشور

استاندار خوزستان گفت: در رابطه با بخشی از مشکلاتی که الان وجود دارد باید بتوانیم آن ها را به بهترین شکل پشت سر بگذاریم و در عین حال از ظرفیت های دانشگاهی، رساله ها، اساتید و پایان نامه هایی که وجود دارد در جهت حل مشکلات کشور استفاده کنیم.

ادامه مطلب
عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاددانشگاهی خوزستان عنوان کرد:

تولید بیش از ۱۵ نوع فیلتر توسط جهاددانشگاهی خوزستان

عضو هیات علمی پژوهشکده تکنولوژی تولید جهاد دانشگاهی خوزستان گفت: سازمان جهاد دانشگاهی توانسته بیش از ۱۵ نوع فیلتر شامل فیلتر هوا، سوخت، روغن و هیدرولیک را تولید و نیاز صنایع را تامین کند که با این اقدام مانع خروج ارز از کشور شده است.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان در غرفه جهاددانشگاهی خوزستان عنوان کرد:

اشتغال بیش از ۶۵ درصد دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی خوزستان گفت: طبق بررسی‌های انجام شده، بیش از ۶۵ درصد دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شاغل شده اند.

ادامه مطلب
معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی خوزستان عنوان کرد

ورود جهاد دانشگاهی خوزستان به مرحله جدید تولید فناوری

معاون پژوهش و فناوری سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی خوزستان در تعامل با صنایع استان وارد مرحله جدیدی از تولید فناوری شده است، گفت: ورود به صنعت در سال‌های گذشته بسیار دشوار بود و عموما اطلاعات فنی قطعات به سادگی در اختیار پژوهشگران قرار نمی‌گرفت یا کالای تولید شده به سختی و با نگاه منفی ارزیابی می‌شد اما در سال‌های اخیر این روند بهبود پیدا کرده است.

ادامه مطلب
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی‌حفاری در غرفه جهاددانشگاهی:

ساخت فیلتر دستگاه‌های کاترپیلار مشکل مهمی را از حفاری رفع کرد

مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران گفت: در ساخت فیلترهای دستگاه‌های کاترپیلار با توجه به انحصاری بودن آن که یکی از معضلات ما بود، جهاد دانشگاهی نتایج خوبی به دست آورد و مشکل مهمی را از شرکت ملی حفاری رفع کرده است.

ادامه مطلب
معاون مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی‌حفاری در غرفه جهاددانشگاهی عنوان کرد:

تولید فیلترهای روغن، گازوئیل و هوا برای اولین بار توسط جهاد دانشگاهی

معاون مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی‌حفاری ایران گفت: در قالب یک قرارداد با جهاد دانشگاهی تولید حدود ۶ هزار و ۱۰۰ عدد از هفت قلم مختلف فیلترهای روغن، گازوئیل و هوا را پیش بردیم که این کار برای اولین بار در ایران صورت گرفته است.

ادامه مطلب
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان در غرفه جهاددانشگاهی:

باید فضا را برای پژوهشگران ایجاد کنیم

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: ما به عنوان سازمان برنامه و شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کارگروه پژوهش و فناوری، وظیفه داریم که فضا را برای پژوهشگران ایجاد کنیم تا قابلیت خود را ارائه دهند.

ادامه مطلب
در نمایشگاه استانی هفته پژوهش و فناوری انجام شد؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و فولاد خوزستان

با حضور مدیر تحقیقات، تکنولوژی و بهینه‌سازی شرکت فولاد خوزستان در غرفه سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در نمایشگاه استانی هفته پژوهش و فناوری، تفاهم‌نامه‌ همکاری بین این دو دستگاه منعقد شد.

ادامه مطلب