رئیس جهاد دانشگاهی:

در جهاد دانشگاهی فناوری‌های زیادی برای صنعت نفت تولید شده است

۲۰ بهمن ۱۴۰۰ | ۲۰:۰۴ کد : ۴۱۴۲۵ اخبار برگزیده اخبار عمومی سازمان پژوهش و فناوری
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: فناوری های بسیار زیادی برای صنعت نفت در حوزه های مختلف از جمله برق، الکترونیک، مکانیک، شیمیایی و... در جهاد دانشگاهی تولید شده است.
در جهاد دانشگاهی فناوری‌های زیادی برای صنعت نفت تولید شده است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان، دکتر حمیدرضا طیبی امروز، ۲۰ بهمن ماه در نشست مشترک میان مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و جهاد دانشگاهی که با حضور  روسا، معاونان و جمعی از مسئولان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و جهاد دانشگاهی برگزار شد، ضمن ارائه آخرین اقدامات این مجموعه در بحث صنعت نفت و ساخت مته های حفاری و دکل های نفتی گفت: روند بسیار رو به جلو و همراه با پیشرفتی در حوزه صنعت نفت در جهاد دانشگاهی وجود دارد.

وی افزود: جهاد دانشگاهی بسیار علاقه مند است تا با شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان یک مجموعه مرجع در صنعت نفت ایران همکاری داشته باشد و این همکاری ها را در سطوح مختلف ادامه دهد.

رئیس جهاد دانشگاهی عنوان کرد: فناوری های بسیار زیادی برای صنعت نفت در حوزه های مختلف از جمله برق، الکترونیک، مکانیک، شیمیایی و... در جهاد دانشگاهی تولید شده است. علاقه مند هستیم با توجه به مرجعیت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب فعالیت های جهاد دانشگاهی با این شرکت توسعه یابد.

در این نشست همچنین علیرضا دانشی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از همکاری میان این مجموعه در زمینه پروژه‌های پژوهشی و تولید مته های حفاری تقدیر و ابراز امیدواری کرد که در ارتباط با ساخت دکل های نفتی توسط جهاد دانشگاهی موفق عمل شود.

وی افزود: ظرفیت های ویژه ای در کشور ایجاد شده است که می توان برنامه ریزی منسجمی برای رشد این ظرفیت ها و همچنین بومی سازی قطعات داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: برای ارتقای وضعیت و بهبود فرآیندها در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از پیشنهادهای جدید در حوزه های مختلف استقبال می کنیم.

دانشی ادامه داد: در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به دنبال آن هستیم تا به بخش داخلی توجه کنیم اما سرعت بخش داخلی و کار آن ها بسیار برای ما مهم است و امیدواریم در این زمینه شاهد عملکرد مطلوب صنایع داخلی کشور باشیم.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی حمیدرضا طیبی مناطق نفتخیز جنوب


نظر شما :