علوی عنوان کرد:

دستاوردهای جهاددانشگاهی از مصادیق کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۴ کد : ۱۰۲۳۲ اخبار برگزیده اخبار عمومی سازمان
رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان از دستاوردهای این نهاد به عنوان مصادیق کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران یاد کرد.
دستاوردهای جهاددانشگاهی از مصادیق کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سیدعلیرضا علوی رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان اظهار کرد: پس از گذشت ۴ دهه از عمر انقلاب اسلامی بیان دستاوردهای نظام و ارایه الگوی موفقی برخاسته از آرمانهای انقلاب ضروری است.
وی تاکید کرد: قضاوت نسل جوان و دانشجویی که چرایی و چگونگی شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی را از نزدیک لمس نکرده اند درخصوص انقلاب، موشکافانه تر و نقادانه تر از نسل گذشته است و برای بیان کارآمدی نظام، زندگی در محیط و ساختارهای برخاسته از نهادهای مولود انقلاب اسلامی و بهره مندی از خدمات این نهادها می تواند نقش بی بدیل در ایجاد علاقه و پایبندی به ارزشهای انقلاب در این نسل را به دنبال داشته باشد.
علوی تصریح کرد: خودباوری و غرور ملی ناشی از حل مشکلات و ارتقاء شاخصهای کیفیت زندگی در سایه خدمات و محصولات مبتنی بر دانش بومی به دست آمده توسط جهاددانشگاهی یکی از دستاوردهای ارزشمند این نهاد انقلاب اسلامی است.
رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان خاطرنشان کرد: پاسخ بهنگام و مطلوب به نیازهای روز در ادوار مختلف یکی از ویژگیهای ارزشمند جهاددانشگاهی است که در موارد متعددی این نهاد را از سایر ساختارهای موجود در کشور متمایز می کند.
علوی ایجاد ساختارهای فرهنگی متنوع و متناسب با شرایط زمانی و تشکیل ساختارهای خدماتی در حوزه های تخصصی پزشکی و فنی مهندسی در زمان اوج نیاز کشور به این خدمات را از جمله اقدامات هوشمندانه جهاددانشگاهی برشمرد و گفت: ساختارهای پزشکی جهاددانشگاهی همچنان خانه امید اقشار کم برخوردار جامعه است.
وی یادآور شد: تداوم این حضور موثر در کشور امری ضروری است و امید است در سایه همت جهادگران بیش از پیش شاهد آن باشیم.


نظر شما :