تاکید معاون عمرانی استاندار بر استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی خوزستان

۰۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۵ کد : ۸۱۲۱ اخبار برگزیده اخبار عمومی سازمان
در دیدار رییس سازمان جهاد دانشگاهی و معاون امور عمرانی استانداری خوزستان، زمینه‌های همکاری دو مجموعه بررسی شد.
تاکید معاون عمرانی استاندار بر استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی خوزستان

در دیدار رییس سازمان جهاد دانشگاهی و معاون امور عمرانی استانداری خوزستان، زمینه‌های همکاری دو مجموعه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سیدعلیرضا علوی، رییس سازمان در این دیدار که روز یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت برگزار شد، با اشاره به سابقه همکاری جهاد دانشگاهی و حوزه عمرانی استانداری خوزستان اظهار کرد: در بخش‌های مختلف از جمله حوزه آموزش‌های کوتاه‌مدت و ضمن خدمت آماده همکاری با استانداری خوزستان هستیم. در سال‌های گذشته آموزش شهرداران و دهیاران استان در مجموعه جهاد دانشگاهی خوزستان انجام شده است و اکنون نیز این آمادگی وجود دارد که این همکاری ادامه یابد.

وی افزود: در بخش‌های مختلف پژوهشی، فرهنگی و آموزشی آماده همکاری با معاونت عمرانی استانداری خوزستان هستیم. مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی نیز آمادگی دارد در زمینه نیازسنجی‌ها و رصد افکار عمومی در بخش مدیریت شهری و همچنین بررسی تبعات و پیامدهای پروژه‌های عمرانی بر جامعه، فعالیت‌های تحقیقاتی را به انجام برساند.

همچنین فاضل عبیات معاون امور عمرانی استانداری خوزستان، در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های موجود در جهاد دانشگاهی خوزستان، اظهار کرد: ارتباط با بدنه دانشگاهی و نخبگان جامعه به مدیران در راهبرد اصولی امور کمک می‌کند و از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در حوزه معاونت عمرانی استانداری خوزستان نیز ارتباط با دانشگاهیان و کسب نظر نخبگان جامعه برای پیشبرد امور در بخش عمرانی است.

وی تأکید کرد: جهاد دانشگاهی با توجه به ظرفیت‌هایی که در اختیار دارد و همچنین چابکی موجود در این مجموعه، می‌تواند حلقه ارتباطی بسیار خوبی میان حوزه عمرانی استان و دانشگاهیان باشد. قطعا در زمینه‌های مختلف از جمله حوزه‌های مختلف آموزش و پژوهش، به همکاری جهاد دانشگاهی نیازمندیم و از طرح‌هایی که در این زمینه ارائه می‌شود نیز استقبال خواهیم کرد.