آغاز پذیرش بدون آزمون پیوسته آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

۰۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۰ کد : ۲۰۸۱۸ اخبار برگزیده اخبار عمومی سازمان آموزشی
آغاز پذیرش بدون آزمون پیوسته آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

پذیرش بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان در ۱۱ رشته مقطع کارشناسی آغاز شد.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرش در رشته‌های بدون آزمون در مقطع کارشناسی آغاز شده و بر این اساس در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان نیز در ۱۱ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) دانشجو پذیرفته می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی گروه تحصیلی علوم ریاضی و فنی رشته‌های معماری داخلی، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و مهندسی معماری، در گروه تحصیلی علوم انسانی رشته‌های مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی و مشاوره و در گروه تحصیلی زبان‌های خارجی، رشته‌های آموزش زبان انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی، بدون آزمون هستند.

ظرفیت پذیرش در هر کدام از رشته‌ها ۶۰ دانشجو است و داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام به نشانی http://www.sanjesh.org مراجعه کنند.

بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) از روز گذشته (پنجم مرداد) آغاز شده و تا ششم شهریور ادامه دارد.

انتهای پیام

کلید واژه ها: پذیرش بدون ازمون بدون کنکور موسسه آموزش عالی موسسه اموزش عالی جهاددانشگاهی بدون آزمون بدون آزمون پیوسته آزمون پیوسته


( ۷ )

نظر شما :