پژوهش و فناوری - آرشیو

نشست هم‌اندیشی بررسی اقتصاد دانش‌بنیان خوزستان
در سالن سمینار جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد:

نشست هم‌اندیشی بررسی اقتصاد دانش‌بنیان خوزستان

نشست هم‌اندیشی در خصوص بررسی اقتصاد دانش‌بنیان خوزستان،‌ با حضور مدیران صنعت و مراکز رشد ، شرکتهای دانش بنیان و اساتید دانشگاه در سالن سمینار جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد.

ادامه مطلب
بازدید از قسمتهای مختلف سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و جلسه با مسئولین استانی
در سفر دو روزه معاون جهاددانشگاهی کشور به اهواز صورت گرفت

بازدید از قسمتهای مختلف سازمان جهاددانشگاهی خوزستان و جلسه با مسئولین استانی گالری

دکتر مسعود ابراهیمی، سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌بنیان جهاد دانشگاهی و هیات همرا ایشان در سفر دو روزه خود به اهواز از قسمتهای مختلف سازمان جهاددانشگاهی خوزستان بازدید به عمل آوردند و با مسئولین مختلف استانی دیدار و همفکری کردند.

ادامه مطلب
لزوم ایجاد شبکه تخصصی فناوری و احیای کنسرسیوم نفت و انرژی در خوزستان
سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری جهاد دانشگاهی عنوان کرد

لزوم ایجاد شبکه تخصصی فناوری و احیای کنسرسیوم نفت و انرژی در خوزستان

دکتر مسعود ابراهیمی در نشست با رئیس پارک علم و فناوری و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان که امروز (۲۵ مهرماه) در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: همه توانمندی‌های جهاد دانشگاهی در سطح کشور در خدمت استان خوزستان است و هر جا مسیر و ظرفیتی در جهاد دانشگاهی باشد و بتوانیم خدمتی به استان عرضه کنیم دریغ نخواهیم کرد.

ادامه مطلب
شبکه تخصصی فناوری باید در سطح ملی تعریف شود
رئیس پارک علم و فناوری خوزستان:

شبکه تخصصی فناوری باید در سطح ملی تعریف شود

محمد راضی‌جلالی در نشست با سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌بنیان جهاد دانشگاهی که امروز (۲۵ مهرماه) در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد، با ابراز امیدواری از اینکه این پیوندها با سایر مجموعه‌های استان عمیق‌تر شود و اثرات و برکات خوبی برای استان خوزستان و کشور داشته باشد، اظهار کرد: موضوعی که پیگیر آن هستیم بحث ایجاد شبکه فناوری است.

ادامه مطلب
آمادگی جهاد دانشگاهی خوزستان برای پیوند شبکه‌های تخصصی جهاد با صنعت
رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان خبر داد

آمادگی جهاد دانشگاهی خوزستان برای پیوند شبکه‌های تخصصی جهاد با صنعت

دکتر حسن محمدی‌مجد در نشست سرپرست سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌بنیان جهاد دانشگاهی با رئیس پارک علم و فناوری و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان که امروز (۲۵ مهرماه) در پارک علم و فناوری خوزستان برگزار شد، به بیان بخشی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این نهاد پرداخت.

ادامه مطلب
جلسه بررسی زمینه‌های گسترش همکاری‌های مشترک و ایجاد هماهنگی‌های لازم بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

جلسه بررسی زمینه‌های گسترش همکاری‌های مشترک و ایجاد هماهنگی‌های لازم بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گالری

امروز شنبه ۲۲ مهر ، جلسه بررسی زمینه‌های گسترش همکاری‌های مشترک و ایجاد هماهنگی‌های لازم بین سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان و دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در سالن سمینار سازمان جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد .

ادامه مطلب
عقد قرارداد تامین اجتماعی خوزستان با مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی

عقد قرارداد تامین اجتماعی خوزستان با مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی گالری

سه شنبه ۱۸ مهر ، مدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان با مرکز درمان ناباروری سازمان جهاددانشگاهی خوزستان به عنوان بزرگترین مرکز ناباروری جنوب غرب کشور قرارداد همکاری منعقد کرد .

ادامه مطلب
اجرای طرح غربالگری سرطان سینه در سازمان برنامه و بودجه استان توسط معاونت پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان
در راستای افزایش آگاهی عمومی در خصوص سرطان سینه و کمک به پیشگیری و تشخیص به موقع این بیماری

اجرای طرح غربالگری سرطان سینه در سازمان برنامه و بودجه استان توسط معاونت پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان گالری

در راستای افزایش آگاهی عمومی در خصوص سرطان سینه و کمک به پیشگیری و تشخیص به موقع این بیماری، معاونت پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی خوزستان با همکاری سازمان برنامه و بودجه استان، طرح غربالگری سرطان سینه و بررسی شاخص های تن سنجی و آنتروپومتری را برای بانوان شاغل در این سازمان به اجرا می گذارد.

ادامه مطلب
مراسم معارفه مدیر گروه پژوهشی مهندسی برق، مدیر پژوهش پژوهشکده تکنولوژی تولید و مدیر مرکز مهندسی شیمی

مراسم معارفه مدیر گروه پژوهشی مهندسی برق، مدیر پژوهش پژوهشکده تکنولوژی تولید و مدیر مرکز مهندسی شیمی

یکشنبه ۹ مهر ، مراسم معارفه مدیر گروه پژوهشی مهندسی برق، مدیر پژوهش پژوهشکده تکنولوژی تولید و مدیر مرکز مهندسی شیمی در سالن سمینار سازمان جهاددانشگاهی خوزستان برگزار شد .

ادامه مطلب